Fontos Információk

Ugrás a lap tetejére

Tanévnyitó Ünnepség 2018

Kedves Szülők, Kedves Gyerekek!

Az idei tanévnyitó ünnepségünk 2018.09.03-án (hétfőn) 8 órától lesz az iskolában.

Azt követően osztályfőnöki órák lesznek, valamint tankönyvosztás.
A hátralévő kis időre hasznos készülődést és kellemes pihenést kívánunk.

EFOP-4.1.3-17-2017-00433 tanulást segítő tereinek infrastrukturális fejlesztése

2018. 10.26.    

SAJTÓKÖZLEMÉNY

EFOP-4.1.3-17-2017-00433Esély Pedagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola,  Szakiskola Készségfejleszt? Iskola, KOLLÉGIUM ÉS EGYSÉGES GYÓGYPEDAGÓGIAI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY Pánczél imre tagintézménye (5700 Gyula, Szent István u. 34-36. ) tanulást segít? tereinek infrastrukturális fejlesztése

A Békéscsabai Tankerületi Központ „Az állami fenntartású köznevelési intézmények tanulást segít? tereinek infrastrukturális fejlesztése" cím? EFOP-4.1.3-17. konstrukciós számú felhívásra nyújtott be pályázatot, amelyet az Emberi Er?forrás Fejlesztési Operatív Program keretében valósított meg. A fejlesztés el?segíti a hatékony nevelés infrastrukturális feltételeinek megteremtését. Hozzájárul a korszer? nevelési, oktatási környezet kialakításához a min?ségi nevelés feltételeinek megteremtése érdekében.

A pályázati forrás kedvezményezettje az Esély Pedagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejleszt? Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Pánczél Imre Tagintézménye (5700 Gyula, Szent István u. 34-36.) A projekt elszámolható összes költsége 57 000 000 Ft, a támogatás vissza nem térítend? 100%-os intenzitású. A projekt megvalósításának tervezett id?tartama 2017. október 1.- 2018. október 31.

foakleysunglasses http://foakleysunglasses.com

A kivitelez? a szerz?désben vállaltakat határid? el?tt teljesítette.

Az Esély Pedagógiai Központ Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejleszt? Iskola, Kollégium és Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény Pánczél Imre Tagintézmény (5700 Gyula, Szent István u. 34-36.) kollégiumában az alábbi beruházások történtek:

  • Lépcs?ház felújítás
  • Kazettás álmennyezet készítése 166,45m2
  • Táblás gipszkarton burkolat építése 153m2
  • Hidegpadlóburkolat készítése 212,91m2
  • Parketta fektetés 30m2;
  • Elektromos munkák: gyermekvédelmi konnektor 50 db, álmennyezeti lámpatest 32 db;
  • Acéllemez lapradiátor elhelyezése 34 db;
  • Mozgáskorlátozott emel?gép behelyezése 1 db

Bútorzatcsere 100 db ágy, 100 db ágynem?tartó,100 db matrac, 100 db szekrény, 100 db falipolc

Az intézmény magas presztízs? hagyományokkal rendelkezik a sajátos nevelési igény? tanulók nevelése-oktatása területén.

Más intézmények számára is példaérték?, befogadó, gyermekközpontú pedagógiai gyakorlattal, szakmai módszertani, szervezeti kultúrával és innovációval rendelkezik.

A tervezéskor és a megvalósítás során a környezetvédelmi jogszabályok maradéktalanul betartásra kerültek. A projekt a környezet ökológiai állapotára kockázatot nem jelent. A Békéscsabai Tankerületi Központ, mint projektgazda vállalja a pályázat 5 éves fenntartási kötelezettségét.

További információ kérhet?:

Békéscsabai Tankerületi Központ

Telefon: 06 +36/66/795-215

E-mail: bekescsaba@kk.gov.hu

 

 

Kérjük, támogassa adója 1%-val iskolánk alapítványát!

 

Speciális Nevelésért Alapítvány

Adószám: 18376359-1-04

Kérjük, támogassa adója 1%-val iskolánk alapítványát!

Értesítés a KRÉTA elektronikus napló használatáról

Értesítés a KRÉTA elektronikus napló használatáról

 Képtalálat a következőre: „kréta e napló”

Intézményünkben szeptembertől a KRÉTA e-napló került bevezetésre.

Gyermekével kapcsolatos információkat a http://eselyvandhati.e-kreta.hu címen kaphat. A belépéshez szükséges adatok:

Felhasználónév: gyermeke 11 jegyű OM azonosítója.

Jelszó: gyermeke születési dátuma (év-hó-nap).

A rendszer még feltöltés alatt, kérjük türelmüket......

2017-2018 tanév osztályozó, különbözeti és magánvizsga időpontjai; FOGADÓÓRÁK 2017-2018 TANÉV

 

2017-2018 tanév osztályozó, különbözeti és magánvizsga id?pontjai

  félévi osztályozó értekezlet osztályozó vizsga nap év végi osztályozó értekezlet osztályozó vizsga nap javítóvizsga id?pont magánvizsga id?pontok
Békéscsaba -Általános Iskola 2018. január 22. 14.00 2018. január 24. 9.00 2018. június 11. 14.00 2018. június 13. 9.00 2018. augusztus 23. 9.00  
Békéscsaba - Szakiskola 2018. január.25  14:00 2018.január 25  9:00 2016. június 04  14:00 2018. június 15  9:00 2018. augusztus 23. 9:00 2017.11.16.9:00;          2018.05.16. 9:00
Gyula - Pánczél Imre Tagintézmény 2018. január 23. 14:00 2018. január 25. 8:00 2018. június 8. 14:00 2018. június 13. 8:00 2018. augusztus 23. 9:00  

 

FOGADÓÓRÁK 2017-2018 TANÉV

 

Békéscsabai feladatellátási hely tanárai 1

1. Általános Iskola. 1

2. Szakiskola. 2

3. Fejleszt? nevelés-oktatás. 2

Gyula, Pánczél Imre Tagintézmény tanárai 3

 

 

Békéscsabai feladatellátási hely tanárai

1. Általános Iskola

Szabó Éva                                                                             hétf? 15,00-17,00

Zsilákné Timkó Réka                                                            kedd 4. óra    

Andrej Lenke                                                                        péntek 15,00- 15.45

Baji-Timkó Szabina                                                              hétf? 15,00- 15,45

Bagyinkáné Gy?rfi Zsuzsanna                                              csütörtök 5. óra

Baranyi Rita                                                                          szerda 6. óra

Békefi Istvánné                                                                     csütörtök 4. óra

Börcsökné Kovács Katalin                                                    péntek 13,00-13,45

Brazdáné Tóth Emese                                                           csütörtök 14,00 015,00

Farkas Julianna                                                                     kedd 15,00-16,00

Fábián Edit                                                                            szerda 5. óra

Fábián Dalma Réka                                                              péntek 13,00-13,40

Galát Edina                                                                           hétf? 3. óra

Gulyás Bianka                                                                       hétf? 4. óra

Heged?s-Bite Beáta                                                              csütörtök 3. óra

Kisfalvi Angéla                                                                     csütörtök 2. óra

Kristáné Tóth Márta Zsuzsanna                                            csütörtök 4. óra

Krizsán Csabáné                                                                   szerda 7. óra

Kruzsliczné Majer Mariann                                                  csütörtök 5. óra

Mihályi István                                                                       szerda 3. óra

Misák Darinka                                                                       szerda 5. óra

Molnárné Gál Csilla                                                              szerda 14,15-15,00

Nagyné Zsöllei Adrienn                                                        csütörtök 3. óra

Oszoliné Hargitay Mariann                                                   hétf? 15,00-15,45

Petrovszki Tünde                                                                  kedd 6. óra

Sallayné Benke Edit                                                              szerda 15,00-15,45

Süt?né Végvári Mónika                                                        kedd 8. óra

Tipanucz Anita                                                                      kedd 1. óra

Uhrinné Pet? Edit                                                                 hétf? 15,00-16,00

Vandlik Tamás                                                                      hétf? 3. óra

Vágner Erika                                                                         csütörtök 7,15-8,00                                                                            

2. Szakiskola

 

Bagyinka András                                                                   Hétf?: 08:00-08.45

Bán László                                                                             Kedd: 10:00-11:00

Berek Józsefné                                                                      péntek: 10.45-11.45

Bonyhádi Péter                                                                      szerda 10.55-11.40

Bonyhádi Péter Pálné                                                            szerda 10:00-10:45

Borsi Vince                                                                           szerda 10:00-11.00

Fejes István                                                                           Hétf?: 10:45-11:45

Fejes-Povázsay Teodóra                                                       Kedd: 13:00-14:00

Hrabovszki János                                                                  Péntek: 8:00-9:00

Sajben Kenyeres Márta                                                         Szerda: 13.30-14.30

Szabó Sándor                                                                         Kedd: 11:00-12:00

Kemény Judit                                                                        Péntek 12:30-13:30

Kolcsár Attila                                                                        Péntek: 13:25-14:05

Lukács Ágnes                                                                        Péntek 8:55-9.40

Nádasné Gebei Csilla                                                            Hétf?: 10:00-11:00

Sipiczkiné Gajdács Gizella                                                   Kedd: 8:00-9:00

Uhrinné Pet? Edit                                                                 Kedd: 9:00-10:00

Urbán Mihály                                                                        Hétf?: 12.00-13.00

3. Fejleszt? nevelés-oktatás

 

Pedagógus neve

Fogadóóra id?pontja, helyszíne

Nyílt napok

Farkas Julianna

minden páros héten hétf?n, 11.45-12.30 Degré 52-es terem

2018.03.26-29. 8.30-10.00

Fülöpné Szalai Ágnes

minden páros héten hétf?n, 11.30-12.15 Degré 54-es terem

2018.03.26-29. 8.15-9.45

Nagy Fruzsina

minden páros héten kedden, 11.45-12.30 Degré "B"

2018.03.26-29. 8.30-10.00

Szeljak Éva Judit

minden páros héten kedden, 11.45-12.30 Degré 53 terem

2018.03.26-29. 8.30-10.00

Tóthné Bertalan Julianna

minden páros héten kedden, 10.00-10.45  Degré 52 terem

2018.03.26-29. 8.30-10.00

 

Gyula, Pánczél Imre Tagintézmény tanárai

 

Név

Fogadóóra id?pontja

Altorjayné Köves Erika

péntek 5. óra

Balogh Marianna

hétf? 3. óra

Bényi Marianna Sára

hétf? 1. óra

Borbély Márta

csütörtök:10.00

Császár János

hétf? 5. óra

Cseke Márta

csütörtök 3. óra

Csobán Györgyné

hétf? 5. óra

Dr. Sántáné Benedek Judit

hétf? 6. óra

Egri Gyula

"A" hét hétf? 3. óra , "B" hét hétf? 6. óra

Gellén Gáborné

péntek 6. óra

Hargitai Zsuzsanna

péntek 5. óra

Jámbor Katalin

kedd 5. óra

Juhos Tamás

kedd 3.óra

Kiliánné Sztanovcsák Angéla

csütörtök 8. óra

Király László Attila

minden péntek 5 óra

Kisné Tóth Marianna

minden péntek 5. óra

Kiss Otília

kedd 3.óra

Kiszely Anikó

csütörtök 6. óra

Kotyecz Ildikó

péntek 5. óra

Kovácsné Dániel Katalin

Hétf?. 12:00

Kuti Bernadett

Hétf? 4. óra

Lantos Adrienn

Kedd 5. óra

Makovejné Szodorai Katalin

Péntek 5. óra

Martyin Anita

hétf?: 12:00

Méhészné Tobai Rita

hétf?: 15.00.

foakleysunglasses http://foakleysunglasses.com

Mészáros Réka

kedd 5. óra

Molnár Anita

péntek 5. óra

Nator Zita

csütörtök 3. óra

Németh Rita

szerda 4. óra

Nyujtóné Nagy Mónika

csütörtök 3. óra

Oláhné Rocskár Edina

hétf? 7. óra

Orosz Ágnes

szerda 3. óra

Örkényi-Nyist Kornélia

hétf? 8. óra

Papp János

hétf? 6. óra

Papp Noémi

szerda 6.óra

Pecze Zoltánné

péntek 3.óra

Polonkai Bettina

kedd 7. óra

Puskár Artur

hétf? 4. óra

Roszkos György

hétf? 20 óra

Ruzsa Zoltán

hétf? 14:00

Ruzsáné  Bordás Éva

hétf? 13:00

Sípos Lászlóné

hétf? 12.30-13.30

Szabó Péter

kedd 5. óra

Szabóné Gergely Márta

péntek 6. óra

Szelezsánné Poptyilikán Anikó

péntek 5. óra

Szilágyiné István Zsuzsanna

" A" hét hétf? 12:00

Sznida-Pelyhe Nóra

hétf? 13:00

Szolnokiné Dandé Andrea

Péntek 2. óra

Sz?cs Zoltánné

péntek 5. óra

Szvarnasz Alexandrosz

kedd 5.óra

Tóth Ágnes

hétf? 5. óra

Veszelovszky Szilvia

kedd 4.óra

 

SZKTV 2017

A Nemzeti és Felnőttképzési Hivatal minden évben megrendezi a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV). Ebben a tanévben is a jó nevű Bajai Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény adott otthont a verseny országos döntőjének.

Csabai Kolbászfesztivál, kolbászgyúró versenyén III. helyezést értünk el!

Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg a hírt, hogy általános iskolás, valamint a szakiskolás diákjaink, és az Őket kísérő Pedagógusok a Csabai Kolbászfesztivál, kolbászgyúró versenyén III. helyezést értek el! 
Szívből gratulálunk, csodálatos eredmény!

Békés megyei terem atlétika bajnokság

November 10-én lezajlott a Békés megyei terem atlétika bajnokság. Tanulóink szép eredményeket értek el, Gratulálunk Nekik és felkészítőiknek! 

Országos Ki mit tud? vetélkedő, Kiskőrösön

2016.11.11. Országos "Ki Mit Tud?" verseny
Az általános iskola Süni csoportja, a területi "Ki mit tud?" döntőn, Kalocsán ének kategóriában I., tánc kategóriában pedig II. helyezést értek el. 
Az országos vetélkedőn, Kiskőrösön ének kategóriában különdíjban részesültek! 

1956. okt. 23-i emlékműsor

Nagyon-nagyon büszkék vagyunk azokra a gyerekekre és az őket felkészítő pedagógusainkra (Hegedűs-Bite Beáta, Tőkéné Sinka Magdolna, Sallayné Benke Edit, Vandlik Tamás (szereplő) ), akik az 1956 okt. 23-i emlékműsoron szerepeltek!
A városi pályázaton I.helyezést értek el!

Oldalak

Ugrás a lap tetejére