Fontos Információk

Ugrás a lap tetejére

Tanárok, munkatársak

Tanárok, munkatársak – Esély Pedagógiai Központ Békéscsabai feladatellátási hely

 

Pedagógus munkakörben dolgozók:

név

munkakör

megjegyzés

feladatellátási hely

Andrej Lenke

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Andrejné Kerekes Szilvia

gyógypedagógus

 

óvoda

Bagyinka András

szakoktató

 

szakiskola

Bagyinkáné Győrfi

Zsuzsanna

gyógypedagógus

osztályfőnök

készségfejlesztő iskola

Baji-Timkó Szabina

gyógypedagógus

 

általános iskola

Balázs Bianka

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Bán László

szakoktató

osztályfőnök

szakiskola

Baranyi Rita Renáta

gyógypedagógus

 

általános iskola

Békefi Istvánné

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Berek Józsefné

szakoktató

 

szakiskola

Bonyhádi Péter

szakoktató

osztályfőnök,

munkaközösség-vezető

szakiskola

Bonyhádi Péter Pálné

szakoktató

osztályfőnök

szakiskola

Borsi Vince

gyógypedagógus

osztályfőnök

szakiskola

Börcsökné Kovács Katalin

gyógypedagógus

 

általános iskola

Brazdáné Tóth Emese

gyógypedagógus

 

általános iskola

Dénes Zsófia

gyógypedagógus

tartósan távol lévő

szségfejlesztő iskola

Fábián Dalma Réka

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Fábián Éva Edit

gyógypedagógus

osztályfőnök,

munkaközösség-vezető

általános iskola

Farkas Julianna

gyógypedagógus

csoportvezető

fejlesztő nevelés-oktatás

Fejes István

pedagógus

osztályfőnök

szakiskola

Fejes-Povázsay Teodóra

gyógypedagógus

intézményvezető-helyette

szakiskola

Furák István

gyógypedagógus

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Fülöpné Szalai Ágnes

gyógypedagógus

csoportvezető

fejlesztő nevelés-oktatás

Gubucz Ildikó

gyógypedagógus-

logopédus

intézményegység vezető

utazó gyógypedagógiai ellátás

Halász Zsanett

gyógypedagógus

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Hegedűs-Bite Beáta

gyógypedagógus

 

általános iskola

Hodálik Brigitta

gyógypedagógus

tartósan távol lévő

óvoda

Hoffmann Márta

gyógypedagógus

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Hrabovszki János

szakoktató

 

szakiskola

Kemény Judit

gyógypedagógus

osztályfőnök

szakiskola

Kisfalvi Angéla

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Kolcsár Attila

gyógypedagógus

osztályfőnök

szakiskola

Kristáné Tóth Márta

Zsuzsanna

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Krizsán Csabáné

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Kruzsliczné Majer

Mariann

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Lukács Ágnes

szakoktató

osztályfőnök

szakiskola

Meleg-Vasas Tímea

gyógypedagógus

 

óvoda

Mihályi István

gyógypedagógus

 

általános iskola

Misák Darinka

gyógypedagógus

 

készségfejlesztő iskola

Mokran-Pillár Ildikó

gyógypedagógus

munkaközösség vezető

utazó gyógypedagógiai ellátás

Molnárné Gál Csilla

gyógypedagógus

munkaközösség-vezető

általános iskola

Nádasné Gebei Csilla

szakoktató

 

szakiskola

Nagy Anita

gyógypedagógus

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Nagy Fruzsina Lili

gyógypedagógus

csoportvezető

fejlesztő nevelés oktatás

Nagyné Zsöllei Adrienn

gyógypedagógus

 

általános iskola

Nagyné Szeles Anita

óvodapedagógus

 

óvoda

Oszoliné HargitaiMarianna

gyógypedagógus

 

általános iskola

Pánczél Márta

gyógypedagógus

felmentési idejét tölti

utazó gyógypedagógiai ellátás

Petrovszki Tünde

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Ramasz Dóra

gyógypedagógus

tartósan távol lévő

utazó gyógypedagógiai ellátás

Sajben-Kenyeres Márta

gyógypedagógus

munkaközösség vezető

utazó gyógypedagógiai ellátás

Sallayné Benke Edit

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Scholtz Endre

gyógypedagógus

 

általános iskola

Sélleiné Csőke Mónika

gyógypedagógus

szaktanácsadó

utazó gyógypedagógiai ellátás

Seres Mariann

gyógypedagógus

 

óvodai nevelés

Sipiczkiné Gajdács Gizella

gyógypedagógus

osztályfőnök

szakiskola

Sütőné Végvári Mónika

gyógypedagógus

 

általános iskola

Szabó Anna

iskolapszichológus

gyógypedagógus, klinikai

szakpszichológus

Esély Pedagógiai Központ és

Andrássy Gyula Gimnázium és

Kollégium

Szabó Éva

gyógypedagógus

intézményvezető

általános iskola

Szalai Edina

gyógypedagógus

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Szeljak Éva

gyógypedagógus

csoportvezető

fejlesztő nevelés-oktatás

Szferle Anna

konduktor

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Tipanucz Anita

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Tóthné Bertalan Julianna

konduktor

csoportvezető

intézményegység vezető

fejlesztő nevelés-oktatás

Tőkéné Sinka Magdolna

gyógypedagógus

felmentési időt tölti

 

Urbán Mihály

gyógypedagógus

osztályfőnök,

munkaközösség-vezető

szakiskola

Vágner Erika Gertrúd

gyógypedagógus

osztályfőnök,

munkaközösség-vezető

általános iskola

Vandlik Tamás

gyógypedagógus

osztályfőnök

általános iskola

Zsidjakné Nagy Brigitta

gyógypedagógus

 

utazó gyógypedagógiai ellátás

Zsilákné Timkó Réka

gyógypedagógus

intézményvezető-helyettes

általános iskola

Pedagógiai munkát segítők:

név

 

feladatellátási hely

Ambrus Éva

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Bencsik Tiborné

dajka

óvoda

Benéné Szabó Tünde

gyógypedagógiai asszisztens

szakiskola

Cservenák Regina

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Drenyovszki Renáta

gyógypedagógiai asszisztens

fejlesztő nevelés-oktatás

Farkasné Balogh Zita

gyógypedagógiai asszisztens

fejlesztő nevelés-oktatás

Gofjár Gáborné

gyógypedagógiai asszisztens

fejlesztő nevelés-oktatás

Grósz Enikő

gyógypedagógiai asszisztens

fejlesztő nevelés-oktatás

Győrfi Dorottya

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Hugyecz András

gyógypedagógiai asszisztens

szakiskola

Iga Istvánné

gyógypedagógiai asszisztens

szakiskola

Iványiné Pusztai Anikó

iskolatitkár

általános iskola

Kékegyi Istvánné

gyógypedagógiai asszisztens

fejlesztő nevelés-oktatás

Kerékné Balázs Barbara

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Király Árpád

rendszergazda

általános iskola

Kuruczné Nagy Ildikó

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Légrádiné Pápai Tünde

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Markóné Veszelka Éva

gyógypedagógiai asszisztens

óvoda

Medvegyné Jenei Zita

dajka

óvoda

Mezősi Veronika

gyermek-és ifjúságvédelmi segítő

szakiskola

Nagy Jánosné

gyógypedagógiai asszisztens

óvoda

Nagy József

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Oroszné Koszecz Zsófia

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Pánczél Sándor

gyógypedagógiai asszisztens

szakiskola

Sitkei Szilvia

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Szabó Ferencné

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Szabóné Csipei Katalin

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Toldiné Pauló Márta

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Uhrinné Gerlai Annamária

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Uhrinné Pető Edit

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

teljes intézmény

Varga Henrietta

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Viczián Ilona

gyógypedagógiai asszisztens

általános iskola

Ügyviteli, technikai munkatársak:

 

 

név

1

Domokos Éva

2

Karácsonné Lipcsei Anita

3

Király Andrea

4

Lipcsei Éva

5

Nagy Ildikó

6

Sipiczki Jánosné

7

Such János

8

Kubovics Melinda

9

Szántó Lajos

10

Tóthné Tóbiás Judit

11

Veres Gáborné

12

Viszokai Benett

Tanárok, munkatársak – Esély Pedagógiai Központ Pánczél Imre Tagintézménye

 

Pedagógus munkakörben dolgozók:

 

Altorjayné Köves Erika

logopédus

 

Balogh Marianna

gyógypedagógus

osztályfőnök

Bényi Marianna Sára

gyógypedagógus

osztályfőnök

Borbély Márta

általános szociális munkás

osztályfőnök

Bordás-Kozma Zita

gyógypedagógus

tartósan távol lévő

Császár János

tanár informatika-történelem

 

Cseke Márta

tanító

 

Csobán Györgyné

tanár történelem-társ. ism.

napközis csoportvezető

Csumpilláné Fodor Orsolya

gyógypedagógus

tartósan távol

Dr. Sántáné Benedek Judit

tanító

kollégiumi csoportvezető

Egri Gyula

óvodapedagógus

óvodai csoportvezető

Gellén Gáborné

gyógypedagógus

osztályfőnök

Hargitai Zsuzsanna

gyógypedagógus

osztályfőnök

Jámbor Katalin

gyógypedagógus

osztályfőnök

Juhos Tamás

gyógypedagógus

osztályfőnök

 

Kiliánné Sztanovcsák Angéla

 

gyógypedagógus

osztályfőnök/munkaközösség

vezető

Király László Attila

kollégiumi nevelőtanár

kollégiumi csoportvezető

Kisné Tóth Marianna

gyógypedagógus

osztályfőnök

Kiss Otília

gyógypedagógus

osztályfőnök

Kiszely Anikó

gyógypedagógus

óvodai csoportvezető

Kotyecz Ildikó

gyógypedagógus

osztályfőnök

Kovácsné Dániel Katalin

kollégiumi nevelőtanár

kollégiumi csoportvezető

Kuti Bernadett

tanító

osztályfőnök

Makovejné Szodorai Katalin

gyógypedagógus

osztályfőnök

Martyin Anita

óvodapedagógus

kollégiumi csoportvezető

Méhészné Tobai Rita

gyógypedagógus

 

Mészáros Réka

gyógypedagógus (gyakornok)

 

Molnár Anita

gyógypedagógus

osztályfőnök

Nator Zita

gyógypedagógus

osztályfőnök

Németh Rita

gyógypedagógus

osztályfőnök

Nyujtóné Nagy Mónika

gyógypedagógus

osztályfőnök

Oláhné Rocskár Edina

gyógypedagógus

osztályfőnök

Orosz Ágnes

gyógypedagógus

 

Örkényi-Nyist Kornélia

gyógypedagógus

tagintézmény-vezető

Papp János

tanár

kollégiumi csoportvezető

Papp Noémi

gyógypedagógus

osztályfőnök

 

Pecze Zoltánné

 

gyógypedagógus

osztályfőnök/munkaközösség

vezető

 

Polonkai Bettina

 

gyógypedagógus

osztályfőnök/munkaközösség

vezető

 

Puskár Artur

 

tanító

kollégiumi

csoportvezető/munkaközösség vezető

Roszkos György

kollégiumi nevelőtanár

éjszakás nevelőtanár

Ruzsa Zoltán

biológia, kémia, technika szakos

tanár

 

intézményegység vezető

Ruzsáné Bordás Éva

tanító

kollégiumi csoportvezető

Simon Barbara

gyógypedagógus (gyakornok)

tartósan távollévő

Sípos Lászlóné

óvodapedagógus

kollégiumi csoportvezető

Szabó Péter

gyógypedagógus

 

Szabóné Gergely Márta

gyógypedagógus

osztályfőnök

Szelezsánné Poptyilikán Anikó

gyógypedagógus

tagintézményvezető-helyettes

Szilágyiné István Zsuzsanna

óvónő/ általános szociális munkás

 

Sznida-Pelyhe Nóra

kollégiumi nevelőtanár

 

Szolnokiné Dandé Andrea

gyógypedagógus

osztályfőnök

Szűcs Zoltánné

gyógypedagógus

osztályfőnök

Szvarnasz Alexandrosz

tanító/ idegen nyelvtanár

 

Tóth Ágnes

gyógypedagógus

osztályfőnök

Veszelovszky Szilvia

gyógypedagógus

osztályfőnök

Lantos Adrienn

mezőgazdasági mérnök

szakoktató

Pedagógiai munkát segítők:

Bandula Nikolett

gyógypedagógiai asszisztens

Benkó Jánosné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Bogyó Attila

pedagógiai felügyelő

Csató Jolán

gyógypedagógiai asszisztens

Egriné Szilágyi Melinda

gyógypedagógiai asszisztens

Fodorné Szilágyi Eszter

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Frankné Forgács Anita

gyógypedagógiai asszisztens

Gazsó Erzsébet

iskolatitkár

Gyüre Dominika

gyógypedagógiai asszisztens

Hoffmanné Szente Aliz

gyógypedagógiai asszisztens

Horváth Mónika

gyógypedagógiai asszisztens

Jánk Tivadarné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Kollár Anna Boglárka

gyógypedagógiai asszisztens

Kovács Gézáné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Kovácsné Maléth Edit

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Krisan Emília – Árgyelán Györgyné

gyógypedagógiai asszisztens

Megyeri Sándor

gyógypedagógiai asszisztens

Mihucz Barbara

dajka

Miklósné Nóvé Anna

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Nagy Tímea – Kovácsné Elek Anikó

gyógypedagógiai asszisztens

Nagyné Sztán Erzsébet – Nuralin Angéla

gyógypedagógiai asszisztens

Nyegrucz Jánosné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Nyemcsok Krisztina

gyógypedagógiai asszisztens

Olaszné Képíró Krisztina

gyógypedagógiai asszisztens

Pató Éva

gyógypedagógiai asszisztens

Ráczné Gyapjas Helga

gyógypedagógiai asszisztens

Ráczné Sarkadi Anikó

gyógypedagógiai asszisztens

Sánta Anita

gyógypedagógiai asszisztens

Schmidt Dóra – Rapajkó Mihályné

gyógypedagógiai asszisztens

Seres Jánosné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Seres Marianna

gyógypedagógiai asszisztens

Skoperda Orsolya

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Szabó Józsefné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Szalay Magdolna

pedagógiai felügyelő

Szarkáné Szabó Margit

gyógypedagógiai asszisztens

Vozár Györgyné

gyermek-és ifjúságvédelmi felügyelő

Zelenyánszki Andrásné

gyógypedagógiai asszisztens

Ügyviteli, technikai munkatársak:

 

 

név

1.

Balkus Szilvia

2.

Czirok Zoltánné

3.

Nagy Imre

4.

Tóthné Váradi Ilona

5.

Kilián Kornél

6.

Szaszák Annamária

7.

Vad Gyuláné

 

 

 

 

 

 

 

Ugrás a lap tetejére