Fontos Információk

Ugrás a lap tetejére

Tanárok, munkatársak,fogadóórák

Tanárok, munkatársak – Esély Pedagógiai Központ Békéscsabai feladatellátási hely

Fogadó órák 2019/20

    HÉTFŐ KEDD SZERDA CSÜTÖRTÖK PÉNTEK
ÓVODA Andrejné Kerekes Szilvia egyeztetéssel        
Meleg-Vasas Tímea egyeztetéssel        
Nagyné Szeles Anita egyeztetéssel        
Szűcs Zsuzsanna egyeztetéssel        
ÁLTALÁNOS ISKOLA Andrej Lenke 15,30-16,30        
Baji-Timkó Szabina         13,30-14,30
Békefi Istvánné   14,20-15,00      
Börcsökné Kovács Katalin         10,00-10,45
Brazdáné Tóth Emese     14,00-14,45    
Fábián Dalma Réka         13,00-13,45
Galát Edina   8,00-8,45      
Gulyás Bianka     14,20-15,05    
Kisfalvi Angéla     12,40-13,25    
Krizsán Csabáné 13,30-14,15        
Majer Mariann 15,05-15,45        
Mihályi István     8,45-9,30    
Molnárné Gál Csilla 10,00-10,45        
Nagyné Zsöllei Adrienn 13,30-14,15        
Oszoliné Hargitai Marianna         15,00-15,45
Petrovszki Tünde     10,00-10,45    
Sallayné Benke Edit       15,00-15,45  
Scholtz Endre         11,00-11,45
Szudár Nóra   10,55-11,40      
Szvarnasz Alexandrosz 8,00-8,45        
Tipanucz Anita     13,30-14,15    
Vágner Erika Gertrúd   8,55-9,40      
Vandlik Tamás       10,00-10,45  
Ruzsa Zoltán       8,00-8,45  
Hajdú Andrea 15,05-15,45        
Toldiné Pauló Márta     13,40-14,20    
Krett Attila mb.          
Dorogi Katalin mb          
Sallay Gergely mb. 9,00-9,45        
Kovács János mb.     13,00-13,30    
Örkényi-Nyist Kornélia mb          
Enyedi Krisztina mb. 11,00-11,45        
Pecze Zoltánné mb.   15,00-15,45      
SZAKISKOLA  Bagyinka András         07,00-07,45
Bán László 8,00-8,45        
Berek Józsefné     12,40-13,20    
Bonyhádi Péter Pál       13,25-14,10  
Bonyhádi Péter Pálné     10,00-10,45    
Borsi Vince     11,50-12,35    
Fejes István   10,55-11,40      
Felegyiné Szatmári Katinka  8,55-9,40        
Hegedűs-Bite Beáta     10,55-11,40    
Hrabovszki János         8,55-9,40
Kolcsár Attila   11,50-12,35      
Lukács Ágnes     8,55-9,40    
Nádasné Gebei Csilla       8,55-9,40  
Sajben-Kenyeres Márta       10,00-10,45  
Sipiczkiné Gajdács Gizella 12,40-13,20        
Urbán Mihály   10,00-10,45      
Szabó Sándor mb.     12,40-13,20    
KF Bagyinkáné Győrfi Zsuzsanna       15,00-15,45  
Misák Darinka 15,00-15,45        
UTAZÓ GYÓGYPEDAGÓGUSI ELLÁTÁS Furák István egyeztetéssel        
Halász Zsanett egyeztetéssel        
Hoffmann Márta egyeztetéssel        
Horváth Edit egyeztetéssel        
Mokran-Pillar Ildikó egyeztetéssel        
Nagy Anita egyeztetéssel        
Sélleiné Csőke Mónika egyeztetéssel        
Sütőné Végvári Mónika egyeztetéssel        
Szalai Edina egyeztetéssel        
Zsidjakné Nagy Brigitta egyeztetéssel        
Répásy Ildikó egyeztetéssel        
Szalainé Dúl Renáta mb. szomato/ TSMT egyeztetéssel        
Bálintné Zsilák Veronika mb. szomato/TSMT egyeztetéssel        
Lipták-Pikó Nikoletta mb. szomato/TSMT egyeztetéssel        
FEJLESZTŐ NEVELÉS-OKTATÁS Fülöpné Szalai Ágnes     11.45-12.30    
Kristáné Tóth Márta Zsuzsanna 12.00-12.45        
Nagy Fruzsina Lili 12.00-12.45        
Szeljak Éva 14.00-14.45        
Antal Ferencné       12.00-12-45  
Pánczél Márta mb.   13.30-14.15      
Tőkéné Sinka Magdolna mb. 9.45-10.30        
Pigler Judit mb. 10.00-10.45        
Gábel Emese mb. egyeztetéssel        
Molnárné Szász Szilvia mb. 9.30-10.15        

MUNKATÁRSAINK 2019-2020 TANÉV

 

 

Tartalom

PEDAGÓGUSOK.. 1

Békéscsabai feladatellátási hely. 1

Pánczél Imre Tagintézmény - Gyula. 3

NEVELŐ-OKTATÓ MUNKÁT SEGÍTŐ MUNKATÁRSAK.. 5

Békéscsabai feladatellátási hely. 5

Pánczél Imre Tagintézmény - Gyula. 6

TECHNIKAI DOLGOZÓK.. 7

Békéscsabai feladatellátási hely. 7

Pánczél Imre Tagintézmény. 7

 

 

 

PEDAGÓGUSOK

 

Békéscsabai feladatellátási hely

 

Óvoda

1

Andrejné Kerekes Szilvia

2

Meleg-Vasas Tímea

3

Nagyné Szeles Anita

4

Szűcs Zsuzsanna

 

 

Általános iskola

1

Andrej Lenke

2

Baji-Timkó Szabina

3

Békefi Istvánné

4

Börcsökné Kovács Katalin

5

Brazdáné Tóth Emese

6

Fábián Dalma Réka

7

Galát Edina

8

Gulyás Bianka

9

Hajdú Andrea

10

Kisfalvi Angéla

11

Kristáné Tóth Márta Zsuzsanna

12

Krizsán Csabáné

13

Majer Mariann

14

Mihályi István

15

Molnárné Gál Csilla

16

Nagyné Zsöllei Adrienn

17

Oszoliné Hargitai Marianna

18

Petrovszki Tünde

19

Sallayné Benke Edit

20

Scholtz Endre

21

Szudár Nóra

22

Tipanucz Anita

23

Toldiné Pauló Márta

24

Vágner Erika Gertrúd

25

Vandlik Tamás

26

Zsilákné Timkó Réka

Szakiskola

1

Bagyinka András

2

Bán László

3

Berek Józsefné

4

Bonyhádi Péter

5

Bonyhádi Péter Pálné

6

Borsi Vince

7

Fejes István

8

Fejes-Povázsay Teodóra

9

Felegyiné Szatmári Katinka

10

Hegedűs-Bite Beáta

11

Hrabovszki János

12

Kolcsár Attila

13

Lukács Ágnes

14

Nádasné Gebei Csilla

15

Sajben-Kenyeres Márta

16

Sipiczkiné Gajdács Gizella

17

Urbán Mihály

Készségfejlesztő iskola

1

Bagyinkáné Győrfi Zsuzsanna

2

Misák Darinka

 

 

Fejlesztő nevelés-oktatás

1

Antal Ferencné

2

Fülöpné Szalai Ágnes

3

Nagy Fruzsina Lili

4

Szeljak Éva

5

Tóthné Bertalan Julianna

 

 

Utazó gyógypedagógiai ellátás

1

Furák István

2

Gubucz Ildikó

3

Halász Zsanett

4

Hoffmann Márta

5

Horváth Edit

6

Mokran-Pillár Ildikó

7

Nagy Anita

8

Répásy Ildikó

9

Sélleiné Csőke Mónika

10

Sütőné Végvári Mónika

11

Szabó Éva

12

Szalai Edina

13

Zsidjakné Nagy Brigitta

 

 

Pánczél Imre Tagintézmény - Gyula

 

Óvoda

1

Egri Gyula

2

Kiszely Anikó

 

 

Általános iskola

1

Altorjayné Köves Erika

2

Balogh Marianna

3

Bényi Marianna Sára

4

Császár János

5

Csobán Györgyné

6

Csotyéné Baráth Erzsébet

7

Hargitai Zsuzsanna

8

Hipszki Erzsébet

9

Jámbor Katalin

10

Kiss Otília

11

Makovejné Szodorai Katalin

12

Méhészné Tobai Rita

13

Oláhné Rocskár Edina

14

Örkényi-Nyist Kornélia

15

Pecze Zoltánné

16

Polonkai Bettina

17

Roszkos György

18

Ruzsáné Bordás Éva

19

Szabóné Gergely Márta

20

Szelezsánné Poptyilikán Anikó

21

Szolnokiné Dandé Andrea

22

Szvarnasz Alexandrosz

23

Veszelovszky Szilvia

 

 

Készségfejlesztő iskola

1

Borbély Márta

2

Gellén Gáborné

3

Juhos Tamás

4

Kiliánné Sztanovcsák Angéla

5

Kuti Bernadett

6

Lantos Adrienn

7

Molnár Anita

8

Németh Rita

9

Nyujtóné Nagy Mónika

10

Orosz Ágnes

11

Szabó Péter

12

Tóth Ágnes

 

 

Fejlesztő nevelés-oktatás

1

István Zsuzsanna

2

Kotyecz Ildikó

3

Papp Noémi

4

Szűcs Zoltánné

 

 

Kollégium

1

Király László Attila

2

Kovácsné Dániel Katalin

3

Martyin Anita

4

Mihucz Ákos

5

Papp János

6

Puskár Artúr

7

Ruzsa Zoltán

8

Dr. Sántáné Benedek Judit

9

Sipos Lászlóné

10

Sznida-Pelyhe Nóra

 

 

 

NEVELŐ-OKTATÓ MUNKÁT SEGÍTŐ MUNKATÁRSAK

 

Békéscsabai feladatellátási hely

 

Hovorka Mária

Bencsik Tiborné

Bene Szabó Tünde

Bolla Beatrix

Bozóné Bakos Rita

Juhász-Győrfi Dorottya

Cservenák Regina

Drenyovszki Renáta

Gofjár Gáborné

Grósz Enikő

Hugyecz András

Iványiné Pusztai Anikó

Uhrin Éva Julianna

Kerékné Balázs Barbara

Király Árpád

Korcsokné Szabó Anikó

Kovácsné Elek Anikó

Kuruczné Nagy Ildikó

Légrádiné Pápai Tünde

Markóné Veszelka Éva 

Medvegyné Jenei Zita

Mezősi Veronika

Nagy József

Oroszné Koszecz Zsófia

Pánczél Sándor

Sitkei Szilvia

Szabó Ferencné

Szabóné Csipei Katalin

Szendrői Renáta

Uhrinné Gerlai Annamária

Uhrinné Pető Edit

Urbánné Nagy Edina

Varga Henrietta

Viczián Ilona

 

 

Pánczél Imre Tagintézmény - Gyula

 

Árgyelán Györgyné

Baráthné Horváth Mónika

Benkó Jánosné

Bogyó Attila

Breznyikné Krisan Emília

Csató Jolán

Egriné Szilágyi Melinda

Frankné Forgács Anita

Gazsó Erzsébet

Hoffmanné Szente Aliz

Jánk Tivadarné

Kiss Katalin

Kollár Anna Boglárka

Kovács Gézáné

Kovácsné Maléth Edit

Megyeri Sándor

Miklósné Nóvé Anna

Nagy Tímea

Nagyné Sztán Erzsébet

Nuralin Angéla

Nyegrucz Jánosné

Nyemcsok Krisztina

Olaszné Képíró Krisztina

Pató Éva

Ráczné Gyapjas Helga

Ráczné Sarkadi Anikó

Sánta Anita

Schmidt Dóra

Seres Jánosné

Seres Marianna

Skopreda Orsolya

Szabó Józsefné

Szalay Magdolna

Szarkáné Szabó Margit

Vozár Györgyné

Zelenyánszki Andrásné

 

 

 

TECHNIKAI DOLGOZÓK

 

Békéscsabai feladatellátási hely

 

1

Domokos Éva

2

Baranyi Zoltán

3

Gulyás Péter

4

Karácsonné Lipcsei Anita

5

Király Andrea

6

Kubovics Melinda Zsófia

7

Lipcsei Éva

8

Nagy Ildikó

9

Sipiczki Jánosné

10

Tóthné Tóbiás Judit

11

Veres Gáborné

12

Viszokai Benett

 

 

Pánczél Imre Tagintézmény

 

1

Balázsné Borbély Mónika

2

Balkus Szilvia

3

Szabadi Attila

4

Czirók Zoltánné

5

Kilián Kornél

6

Nagy Imre

7

Szaszák Annamária

8

Tóthné Váradi Ilona

9

Vad Gyuláné

 

 

 

 

 

 

 

 

Ugrás a lap tetejére