Fontos Információk

Ugrás a lap tetejére

Intézményi adatok - Közzétételi lista

Intézményi adatok - Közzétételi lista



A Kormány 229/2012. (VIII. 28.) Korm. Rendelete a nemzeti köznevelésrõl szóló törvény végrehajtásáról

10. A tájékoztató rendszer és a köznevelési intézmények közzétételi listája

23. § (1) A nevelési-oktatási intézményi közzétételi lista

 

1.     A pedagógusok iskolai végzettsége és szakképzettsége

2.     A nevelő és oktató munkát segítők száma, feladatköre, iskolai végzettsége és szakképzettsége

3.     Az országos mérés-értékelés évenkénti eredményei

4.     A tanulók le- és kimaradásával, évfolyamismétlésével kapcsolatos adatokat

5.     A szakmai vizsgák eredményei évenkénti bontásban

6.     A tanórán kívüli egyéb foglalkozások igénybevételének lehetősége

7.     A hétvégi házi feladatok és az iskolai dolgozatok szabályai

8.     Vizsgaszabályzat

9.     Iskolai osztályok száma, és az egyes osztályokban tanulók létszáma

10.  Tanév helyi rendje - 2017/2018-as tanév

11.  A beiratkozásra meghatározott idő, a fenntartó által engedélyezett osztályok, csoportok száma

12.  A pedagógiai-szakmai ellenőrzés megállapításai a személyes adatok védelmére vonatkozó jogszabályok megtartásával

13.  A fenntartó nevelési-oktatási intézmény munkájával összefüggő értékelésének nyilvános megállapításai és ideje, a köznevelési alapfeladattal kapcsolatos – nyilvános megállapításokat tartalmazó – vizsgálatok, ellenőrzések felsorolása, ideje, az Állami Számvevőszék ellenőrzéseinek nyilvános megállapításai, egyéb ellenőrzések, vizsgálatok nyilvános megállapításai.

14.  A térítési díj, egyéb díjfizetési kötelezettségi jogcíme és mértéke

 

Értesítés a KRÉTA elektronikus napló használatáról

Értesítés a KRÉTA elektronikus napló használatáról

 Képtalálat a következőre: „kréta e napló”

Intézményünkben szeptembertől a KRÉTA e-napló került bevezetésre.

Gyermekével kapcsolatos információkat a https://eselyvandhati.e-kreta.hu címen kaphat. A belépéshez szükséges adatok:

Felhasználónév: gyermeke 11 jegyű OM azonosítója.

Jelszó: gyermeke születési dátuma (év-hó-nap).

A rendszer még feltöltés alatt, kérjük türelmüket!

2017-2018 tanév osztályozó, különbözeti és magánvizsga időpontjai; FOGADÓÓRÁK 2017-2018 TANÉV

 

2017-2018 tanév osztályozó, különbözeti és magánvizsga időpontjai

  félévi osztályozó értekezlet osztályozó vizsga nap év végi osztályozó értekezlet osztályozó vizsga nap javítóvizsga időpont magánvizsga időpontok
Békéscsaba -Általános Iskola 2018. január 22. 14.00 2018. január 24. 9.00 2018. június 11. 14.00 2018. június 13. 9.00 2018. augusztus 23. 9.00  
Békéscsaba - Szakiskola 2018. január.25  14:00 2018.január 25  9:00 2016. június 04  14:00 2018. június 15  9:00 2018. augusztus 23. 9:00 2017.11.16.9:00;          2018.05.16. 9:00
Gyula - Pánczél Imre Tagintézmény 2018. január 23. 14:00 2018. január 25. 8:00 2018. június 8. 14:00 2018. június 13. 8:00 2018. augusztus 23. 9:00  

 

FOGADÓÓRÁK 2017-2018 TANÉV

 

Békéscsabai feladatellátási hely tanárai 1

1. Általános Iskola. 1

2. Szakiskola. 2

3. Fejlesztő nevelés-oktatás. 2

Gyula, Pánczél Imre Tagintézmény tanárai 3

 

 

Békéscsabai feladatellátási hely tanárai

1. Általános Iskola

Szabó Éva                                                                             hétfő 15,00-17,00

Zsilákné Timkó Réka                                                            kedd 4. óra    

Andrej Lenke                                                                        péntek 15,00- 15.45

Baji-Timkó Szabina                                                              hétfő 15,00- 15,45

Bagyinkáné Győrfi Zsuzsanna                                              csütörtök 5. óra

Baranyi Rita                                                                          szerda 6. óra

Békefi Istvánné                                                                     csütörtök 4. óra

Börcsökné Kovács Katalin                                                    péntek 13,00-13,45

Brazdáné Tóth Emese                                                           csütörtök 14,00 015,00

Farkas Julianna                                                                     kedd 15,00-16,00

Fábián Edit                                                                            szerda 5. óra

Fábián Dalma Réka                                                              péntek 13,00-13,40

Galát Edina                                                                           hétfő 3. óra

Gulyás Bianka                                                                       hétfő 4. óra

Hegedűs-Bite Beáta                                                              csütörtök 3. óra

Kisfalvi Angéla                                                                     csütörtök 2. óra

Kristáné Tóth Márta Zsuzsanna                                            csütörtök 4. óra

Krizsán Csabáné                                                                   szerda 7. óra

Kruzsliczné Majer Mariann                                                  csütörtök 5. óra

Mihályi István                                                                       szerda 3. óra

Misák Darinka                                                                       szerda 5. óra

Molnárné Gál Csilla                                                              szerda 14,15-15,00

Nagyné Zsöllei Adrienn                                                        csütörtök 3. óra

Oszoliné Hargitay Mariann                                                   hétfő 15,00-15,45

Petrovszki Tünde                                                                  kedd 6. óra

Sallayné Benke Edit                                                              szerda 15,00-15,45

Sütőné Végvári Mónika                                                        kedd 8. óra

Tipanucz Anita                                                                      kedd 1. óra

Uhrinné Pető Edit                                                                 hétfő 15,00-16,00

Vandlik Tamás                                                                      hétfő 3. óra

Vágner Erika                                                                         csütörtök 7,15-8,00                                                                            

2. Szakiskola

 

Bagyinka András                                                                   Hétfő: 08:00-08.45

Bán László                                                                             Kedd: 10:00-11:00

Berek Józsefné                                                                      péntek: 10.45-11.45

Bonyhádi Péter                                                                      szerda 10.55-11.40

Bonyhádi Péter Pálné                                                            szerda 10:00-10:45

Borsi Vince                                                                           szerda 10:00-11.00

Fejes István                                                                           Hétfő: 10:45-11:45

Fejes-Povázsay Teodóra                                                       Kedd: 13:00-14:00

Hrabovszki János                                                                  Péntek: 8:00-9:00

Sajben Kenyeres Márta                                                         Szerda: 13.30-14.30

Szabó Sándor                                                                         Kedd: 11:00-12:00

Kemény Judit                                                                        Péntek 12:30-13:30

Kolcsár Attila                                                                        Péntek: 13:25-14:05

Lukács Ágnes                                                                        Péntek 8:55-9.40

Nádasné Gebei Csilla                                                            Hétfő: 10:00-11:00

Sipiczkiné Gajdács Gizella                                                   Kedd: 8:00-9:00

Uhrinné Pető Edit                                                                 Kedd: 9:00-10:00

Urbán Mihály                                                                        Hétfő: 12.00-13.00

3. Fejlesztő nevelés-oktatás

 

Pedagógus neve

Fogadóóra időpontja, helyszíne

Nyílt napok

Farkas Julianna

minden páros héten hétfőn, 11.45-12.30 Degré 52-es terem

2018.03.26-29. 8.30-10.00

Fülöpné Szalai Ágnes

minden páros héten hétfőn, 11.30-12.15 Degré 54-es terem

2018.03.26-29. 8.15-9.45

Nagy Fruzsina

minden páros héten kedden, 11.45-12.30 Degré "B"

2018.03.26-29. 8.30-10.00

Szeljak Éva Judit

minden páros héten kedden, 11.45-12.30 Degré 53 terem

2018.03.26-29. 8.30-10.00

Tóthné Bertalan Julianna

minden páros héten kedden, 10.00-10.45  Degré 52 terem

2018.03.26-29. 8.30-10.00

 

Gyula, Pánczél Imre Tagintézmény tanárai

 

Név

Fogadóóra időpontja

Altorjayné Köves Erika

péntek 5. óra

Balogh Marianna

hétfő 3. óra

Bényi Marianna Sára

hétfő 1. óra

Borbély Márta

csütörtök:10.00

Császár János

hétfő 5. óra

Cseke Márta

csütörtök 3. óra

Csobán Györgyné

hétfő 5. óra

Dr. Sántáné Benedek Judit

hétfő 6. óra

Egri Gyula

"A" hét hétfő 3. óra , "B" hét hétfő 6. óra

Gellén Gáborné

péntek 6. óra

Hargitai Zsuzsanna

péntek 5. óra

Jámbor Katalin

kedd 5. óra

Juhos Tamás

kedd 3.óra

Kiliánné Sztanovcsák Angéla

csütörtök 8. óra

Király László Attila

minden péntek 5 óra

Kisné Tóth Marianna

minden péntek 5. óra

Kiss Otília

kedd 3.óra

Kiszely Anikó

csütörtök 6. óra

Kotyecz Ildikó

péntek 5. óra

Kovácsné Dániel Katalin

Hétfő. 12:00

Kuti Bernadett

Hétfő 4. óra

Lantos Adrienn

Kedd 5. óra

Makovejné Szodorai Katalin

Péntek 5. óra

Martyin Anita

hétfő: 12:00

Méhészné Tobai Rita

hétfő: 15.00.

Mészáros Réka

kedd 5. óra

Molnár Anita

péntek 5. óra

Nator Zita

csütörtök 3. óra

Németh Rita

szerda 4. óra

Nyujtóné Nagy Mónika

csütörtök 3. óra

Oláhné Rocskár Edina

hétfő 7. óra

Orosz Ágnes

szerda 3. óra

Örkényi-Nyist Kornélia

hétfő 8. óra

Papp János

hétfő 6. óra

Papp Noémi

szerda 6.óra

Pecze Zoltánné

péntek 3.óra

Polonkai Bettina

kedd 7. óra

Puskár Artur

hétfő 4. óra

Roszkos György

hétfő 20 óra

Ruzsa Zoltán

hétfő 14:00

Ruzsáné  Bordás Éva

hétfő 13:00

Sípos Lászlóné

hétfő 12.30-13.30

Szabó Péter

kedd 5. óra

Szabóné Gergely Márta

péntek 6. óra

Szelezsánné Poptyilikán Anikó

péntek 5. óra

Szilágyiné István Zsuzsanna

" A" hét hétfő 12:00

Sznida-Pelyhe Nóra

hétfő 13:00

Szolnokiné Dandé Andrea

Péntek 2. óra

Szűcs Zoltánné

péntek 5. óra

Szvarnasz Alexandrosz

kedd 5.óra

Tóth Ágnes

hétfő 5. óra

Veszelovszky Szilvia

kedd 4.óra

 

SZKTV 2017

A Nemzeti és Felnőttképzési Hivatal minden évben megrendezi a Szakma Kiváló Tanulója Versenyt (SZKTV). Ebben a tanévben is a jó nevű Bajai Óvoda, Általános Iskola, Speciális Szakiskola, Kollégium, Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény adott otthont a verseny országos döntőjének.

Iskolánk Rendkívüli Felvételt Hirdet!

TISZTELT SZÜLŐK!

KEDVES NYOLCADIK OSZTÁLYOS TANULÓK!

ISKOLÁNK RENDKÍVÜLI FELVÉTELT HIRDET!

 

A jogszabály szerint a rendkívüli felvételhez ÚJ JELENTKEZÉSI LAPOT KELL BENYÚJTANI, AMI A HONLAPRÓL LETÖLTHETŐ! ("Dokumentumok" szekcióban)

 

Csabai Kolbászfesztivál, kolbászgyúró versenyén III. helyezést értünk el!

Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg a hírt, hogy általános iskolás, valamint a szakiskolás diákjaink, és az Őket kísérő Pedagógusok a Csabai Kolbászfesztivál, kolbászgyúró versenyén III. helyezést értek el! 
Szívből gratulálunk, csodálatos eredmény!

Békés megyei terem atlétika bajnokság

November 10-én lezajlott a Békés megyei terem atlétika bajnokság. Tanulóink szép eredményeket értek el, Gratulálunk Nekik és felkészítőiknek! 

Országos Ki mit tud? vetélkedő, Kiskőrösön

2016.11.11. Országos "Ki Mit Tud?" verseny
Az általános iskola Süni csoportja, a területi "Ki mit tud?" döntőn, Kalocsán ének kategóriában I., tánc kategóriában pedig II. helyezést értek el. 
Az országos vetélkedőn, Kiskőrösön ének kategóriában különdíjban részesültek! 

1956. okt. 23-i emlékműsor

Nagyon-nagyon büszkék vagyunk azokra a gyerekekre és az őket felkészítő pedagógusainkra (Hegedűs-Bite Beáta, Tőkéné Sinka Magdolna, Sallayné Benke Edit, Vandlik Tamás (szereplő) ), akik az 1956 okt. 23-i emlékműsoron szerepeltek!
A városi pályázaton I.helyezést értek el!

Új játékok az óvoda udvarán!

A cikk megtalálható a következő linkre kattintva: http://www.behir.hu/uj-jatekok-az-ovoda-udvaran

Oldalak

Ugrás a lap tetejére